Galaxy S24 Serisinin Yapay Zeka Özelliklerini Denedik

Geçtiğimiz günlerde çıkan ve yapay zeka desteğiyle dikkatleri üstüne çeken Samsung Galaxy S24 serisi telefonların yapay zeka özellikleri MediaMarkt’ın Zorlu AVM mağazasında denedik.

“Circle to Searh” özelliği sayesinde ekranda gördüğünüz her şeyi daire içine alarak Google  üzerinden aramanıza yardımcı oluyor. Bu özelliği kullanmak için tek yapmanız gereken telefonun en alt kısmında bulunan tuşa basılı tutmak. Ardından ekranınızda bulunana herşeyi Google’da arayabilirsiniz. Galaxy S24 Serisinin bu özelliği sadece arayüzde gördüğünüz şeylerde değil cihazın kamerasına gösterdiğiniz herhangi bir şeyde de çalışıyor.

Galaxy S24 serisinde bulunan bir diğer özellik ise yapay zeka ile fotoğraf düzenlemek. Yamuk çektiğiniz fotoğrafları otomatik düzelten ve oluşan boşlukları dolduran bu yapay zekanın yapabildikleri bu kadarda değil. Çektiğiniz fotoğraftaki nesnelerin yerini değiştirebilmenize ve boyutlarıyla oynayabilmenize olanak sağlıyor.

Eğer Sizde Galaxy S24 serisinin yapay zeka özelliklerini denemek isterseniz en yakın MediaMarkt mağazasına giderek yapay zekanın geldiği son noktayı tecrübe edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx