Zor günler geçiren Alec Baldwin’e müjdeli haber: Dede oldu

Hem başrolünde oynadığı hem de yapımcısı olduğu “Rust” filminin Ekim 2021’deki çekimleri sırasında, kuru sıkı olduğunu düşündüğü tabancayla ateş eden 64 yaşındaki aktör Alec Baldwin, 42 yaşındaki görüntü yönetmeni Halyna Hutchins’in ölümüne sebep olmuştu.

Yaşananlardan sonra sette çalışanların suçlamalarıyla da karşılaşan ve pek çok projeden çıkarılan Baldwin’in hakkındaki suçlamalar geçtiğimiz günlerde düştü. Ünlü aktör de soluğu yarım kalan filmin setinde aldı.

Alec Baldwin’in kızı; partneri ve yeni doğan çocuğuyla birlikte poz verdi…

Olaylı filmin çekimleri tamamlanırken ünlü aktör için güzel bir haber de ailesinden geldi. Baldwin’in kızı Ireland Baldwin (27), gerçek adı André Allen Anjos olan müzisyen Beau RAC’ten olan ilk çocuğunu dünyaya getirdi.

ÜLKE İSMİNDEN DEVAM

2021’den beri birlikte olan RAC ve Ireland, yeni doğan bebeklerini kucaklarken gösteren bir fotoğraf yayınladı.

Ireland yaptığı açıklamada, kızlarına Holland (Hollanda) adını verdiklerini açıkladı. “Ona Hollanda adını veriyoruz. Ben İrlanda’yım, bu yüzden başka bir ülke adı seçtik çünkü bunu tutarlı kılmak istedik.” diyen genç kadın, kararlarının bir başka nedeninin de aktris Holland Taylor olduğunu açıkladı.

Ireland, “Bu ismi gençliğimden beri hep sevmişimdir, bunun çok klas, güzel bir isim olduğunu düşündüm, bu yüzden Holland’ı seçtik” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir