Volkan Demirel Eşine Yan Bakanın Kafasında Şişe Kırdı Haberinin Arka Planını Zeynep Demirel’den Dinleyin!

Zeynep Demirel, 321Media Productions YouTube kanalında Soramazsın Plus’a konuk oldu. Zeynep Demirel, yıllar önce çıkan ‘Volkan Demirel eşine yan bakan adamın kafasında şişe kırdı’ haberinin yalan olduğunu açıkladı. Açıklamaları sadece bununla sınırlı kalmadı. Volkan Demirel’in kavga ettiğini doğrulayan Zeynep Demirel, kavga ettiği adamın eşini arayarak yuvalarının dağılmasını engellediğini anlattı.

Türkiye’nin en çok beğenilen çiftlerinden olan Volkan Demirel ile Zeynep Demirel, 14 senelik evlilik hayatları boyunca aşka olan inancımızı her gün yeniden tazeliyor.

Soramazsın Plus’a konuk olan Zeynep Demirel, yıllar önce yaşanan “Volkan Demirel eşine yan bakan adamın kafasında şişe kırdı” haberi hakkında konuştu.

Bu haber yıllar önce gazetelerde sayfa sayfa verilmişti. Zeynep Demirel ise eşinin kavga ettiğini doğrularken, Volkan Demirel’in şişe kırmadığını anlattı.

Bu haber yüzünden kimse Zeynep Demirel’e iltifat etmeye bile korkar olmuştu?

Zeynep Demirel tartışmanın bir anda saçma bir sebeple çıktığını anlatırken, ertesi gün gazetelerde çıkan haberler karşısında şok olduklarını söyledi.

Volkan Demirel’in kavga ettiği adamın eşini aradığını söyleyen Zeynep Demirel, “Biz eşinle kavga ettik ama olayın Zeyneple alakası yok” diyerek yuvasının dağılmasını önlediğini paylaştı.

Volkan Demirel’in kafasında şişe kırdığı iddia edilen adamın eşiyle telefon konuşmasını Zeynep Demirel böyle anlattı?

Videoya gelen tepkiler ise şöyleydi?

?

?

?

?

?

?

?

?

Biz şuraya bir nazar boncuğu koyalım?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir