Sıcak Gelişme: Binance Bu Altcoin Listelemesini Erteledi!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bugün Dymension’u listesine ekleyecekti. Bununla birlikte borsa, en iyi alım satım deneyimini sağlamak amacıyla listelemeyi 2 saat erteledi.

Binance, DYM’nin listesinde erteleme yaptı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, önde gelen kripto borsası Binance bugün Dymension’u (DYM), DYM/BTC, DYM/USDT, DYM/FDUSD ve DYM/TRY paritelerinde TSİ 18:00’da listesine ekleyeceğini duyurdu. Bununla birlikte borsa listeleme için yeni bir duyuru yaptı. Bu bağlamda Binance, 2 saatlik bir gecikmeyle paritelerin listeye dahil olcağını belirtti:

En iyi alım satım deneyimini sağlamak için DYM listelemesini bugünün ilerleyen saatlerine, TSİ ile 20:00’ye erteledik. Sabrınız için teşekkür ederiz ve alım satım Binance’de canlı olduğunda sizi bilgilendireceğiz.

Kripto uygulamalarının kullanım kolaylığına ve ekonomik sürdürülebilirliğe çok ihtiyacı var. Son zamanlarda, rollup’lar işe yarayan basit bir iş modeli gösterdi. Çünkü, ücretler eksi temel katman maliyetleri kârlarına eşittir. Sonuç olarak, her biri kendi özel uygulamasına, multi-sig köprüsüne ve güvenlik varsayımlarına sahip bir L2 dalgası konuşlandırıldı. Bu da parçalı, güvensiz ve kaotik bir kullanıcı deneyimine yol açarak rollup’ların ve modüler Blockchain’lerin avantajlarını azalttı. İşte burada Dymension devreye giriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx