Sevgilisi hakkındaki espriye kızdı, töreni terk etti

Ödül töreninde sunucu Jo Koy, Swift’in Kelce’i desteklemek için sık sık maçlara gittiğini ve bu sırada kameraların Swift’e yoğunlaştığına atıfta bulunarak bir espri yaptı.

Koy, “Tekrar hoş geldiniz. Altın Küre ile NFL arasındaki en büyük fark; Altın Küre’de Taylor Swift’in daha az kamera çekimi olması” dedi.

Swift, bu espriyi pek de komik bulmamış görünüyordu. Gülümsemeden içkisinden bir yudum alıp Koy’a sinirli bakışlar attığı görüntüsüyle dikkat çekti.

Swift daha önce Amerikan futbolu hayranları tarafından oyunlarda kendisini çevreleyen medya yüzünden eleştirilmişti. Ancak ünlü şarkıcı sadece sevgilisi Travis Kelce’i desteklemek için orada olduğunu ve televizyonda ne sıklıkla gösterildiğine dair hiçbir fikrinin olmadığını söylemişti.

Espri sonrası Swift’in asık suratı ve gecenin ilerleyen saatlerinde yerinde olmaması pek çok hayranının gözünden kaçmadı. Sosyal medyada kısa sürede gündem olan olayla ilgili pek çok kullanıcı yorum yaptı.

Kimi Swift’in şakayı kaldıramamasıyla dalga geçerken, kimi de sunucu Jo Koy’u sınırı aşmakla suçladı.

Öte yandan Altın Küre Ödülleri gecesine Gucci imzalı yeşil elbisesiyle katılan Swift, stiliyle büyük beğeni topladı. Törende yakın arkadaşı Selena Gomez ve yanında oturan Keleigh Sperry ile sohbet edip kahkaha atarken kameralara yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir