Kocası ve Kız Kardeşinin Dans Görüntülerine Ayarsız Tepki Veren Dilan Polat Üslubunu Eleştirenlere Cevap Verdi

Hatırlarsanız, Dilan Polat geçtiğimiz günlerde eşi ve kız kardeşinin dans ettiği anları paylaşan hesaba ateş püskürmüş, küfürlü tweetlerle karşılık vermişti. Dilan Polat, bugün de üslubunu eleştiren tüm sosyal medya kullanıcılarına seslendi… Detaylar ?

Her ne kadar sosyal medya fenomenlerinin lüks yaşantılarını görmeye alışık olsak da, Dilan Polat bu lüks yaşam ve lüks detaylar çıtasının en üstünde yer alıyor biliyorsunuz…

Hatırlarsanız, geçtiğimiz günlerde @egombilir adlı bir magazin sayfası Dilan Polat’ın eşinin ve kız kardeşinin dans ettiği görüntüleri “Bir bana mı anormal geldi bu?” notuyla paylaşmıştı.

Dilan Polat’ın eşinin ve kız kardeşinin dans ettiği görüntüler bazı kullanıcılar tarafından fazla samimi bulundu, bazılarıysa herhangi bir anormallik bulamadığını söyledi. Ama işin içine Dilan Polat’ın @egombilir adlı kullanıcıya küfürlü tweetleri girince, haklı olabilecekken haksız duruma düştü Dilan Polat…

Dilan Polat, küfürlü paylaşımlarına ve üslubuna gelen tepkiler çığ gibi büyüyünce, onu eleştiren herkese seslendiği yeni paylaşımlar yaptı.

Paylaşımlarında olduğundan çok daha kibar bir tavırla kendini açıklayan Dilan Polat, “Benim verdiğim cevabı haber yapan magazin sayfaları, siteleri sizlere iki kelime söylemek istiyorum” dedi ve ekledi:

Böyle zihniyetsizce, insanın midesini kaldıracak bir şey yazılıyor ve benim yazdığım için ‘ağzı bozuk’ diyorsunuz. Çok az söyledim biliyor musunuz?

Dilan Polat’ın parmak sallayarak “Bu olmaz!” dediği ve “Allah sizi ıslah etsin!” diyerek bitirdiği konuşmasının tüm detayları?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir