Kaş şekillendirmeyle büyük değişim! Kendinizi baştan yaratın

Her şeyde olduğu gibi kaş laminasyonunun da iyi ve kötü yönleri var. Neyse ki, olumlu yönler olumsuz yönlerden önemli ölçüde daha ağır basmakta.

Çok az insanın doğal ve kusursuz kaşları var. Ama herkes bunlara ulaşabilir. Kaşlarınızın durumu ne olursa olsun, kaş laminasyonu onların kusursuz görünmesini sağlayabilir. Kaşlarınız inceyse bu tekniğin ekstra dolgunluk kattığını fark edeceksiniz.

Kaşlarınız kalın ve gür ise, laminasyonu kullanarak kaşlarınızı seyrekleştirebilir ve istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz.

Uzun süreli etki

Kaş laminasyonunun 8 haftaya kadar dayanabilmesi en önemli avantajlarından biridir. Eğer rötuş yapmaya ihtiyacınız varsa, fazla tüyleri cımbızla alabilirsiniz.

Ağrısız prosedür

Herhangi bir acı veya rahatsızlıktan kaçınmaya çalışıyorsanız kaş laminasyonunu deneyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken rahatlamak ve gözlerinizi kapatmak.

Gerekli hazırlık yok

Kaş tedavisine hazırlanma konusunda endişelenmenize gerek yok. Aslında kaşlarınıza şekil vermek için laminasyon sonrasını beklemelisiniz. Ayrıca o sabah makyaj yapmayı da atlayabilirsiniz.

Az bakım

Kaşlarınız tamamen şekillendirildikten sonra fazla bir bakıma gerek yoktur. Aşırı terlemekten kaçının, kaşlarınızı ıslatmayın veya makyaj yapmayın ve ellerinizi kaş bölgesinden uzak tutun. Bir iki gün sonra, hayatınıza her zamanki gibi devam edebilirsiniz.

Tüm kaş şekillerine yapılabilir

Kaş laminasyon tedavileri esnektir ve neredeyse tüm kaş türlerinde etkilidir. Buna aşırı kalın veya seyrek kaşlar da dahildir. Kaşlarınız yoksa yöntem işe yaramaz çünkü tedavinin amacı onları şekillendirmektir

Her cilt tipine uygun değildir

Laminasyon neredeyse tüm kaş tipleri için oldukça faydalı olsa da hassas cilde sahip olanların dikkatli olması gerekir.

Laminasyon işlemi sırasında birçok kaş salonu Keratin kullanır. Hassas bir cildiniz varsa nasıl tepki vereceğinizi test etmek için küçük bir numune talep edebilirsiniz.

Son derece nadir olmasına rağmen kaş laminasyonun yan etkileri mümkündür. Eğer hassas bir cildiniz varsa ya da egzama, roza gibi bir cilt hastalığınız varsa buna dikkat edin. Cilt tahrişi, kızarıklık, ödem ve kuru veya kaşıntılı cilt olası yan etkilerdir.

Evde yapılamaz

Kaş bakımınızı evde kendiniz yapmayı tercih etseniz de, kaş laminasyonunu profesyonellere bırakmak en iyisidir. Kaş konusunda uzmanlaşmış profesyoneller ne yaptıklarını bilirler ve mükemmel kaş formları gibi konulardaki uzmanlıklarını, hedeflerinize ulaşmanız için kullanırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx