Veda Mektubu’nun 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Veda Mektubu’nun konusu nedir?


Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Veda Mektubu’nun ilk bölümü yayınlanmıştı. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama olduğu bilinen dizi konusuyla izleyicinin ilgisini çekti. Yarım kalan bir hikayenin yeniden alevlenmesi etrafında ilerleyen dizi Pazartesi akşamları izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Büyük ilgi gören dizinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı…. İşte 3. bölüm fragmanında yaşananlar…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan yeni dizi Veda Mektubu, dün akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına geldi. Konusuyla ve oyuncularıyla ilgi çeken ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama olan diziyle ilgili merak edilenler arama sayfalarında ilk sıralarda yerini aldı. Most Production yapımı olan ve yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği yeni dizinin başrollerinde ise Rabia Soytürk ve Emre Kıvılcım gibi genç oyuncuların yanında Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Bennu Yıldırımlar gibi başarılı oyuncular yer aldı. Peki büyük heyecanla izlenen dizinin konusu nedir? İşte merak edilenler…

Veda Mektubu

VEDA MEKTUBU KONUSU

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama olduğu bilinen dizi, gençlik yıllarından yarım kalan hikayelerinin çocukları tarafından yeniden yazıldığı Alanur ve Ziya’nın yıllar sonra yeniden karşı karşıya gelmesini konu alıyor. Nurgül Yeşilçay‘ın oynadığı güçlü ve modern bir iş kadını olan Alanur ile Selim Bayraktar‘ın oynadığı Antakyalı bir iş adamı olan Ziya‘nın hikayeleri geçmişte yarım kalmıştır. İkisi de ailelerin istedikleri evlilikleri yaparak yollarını ayırmıştır. Alanur’un bu evlilikten iki kızı olmuştur. Bunlardan biri de Ziya ile kendisini yeniden bir araya getirmeye sebep olacak olan 19 yaşındaki dans tutkunu Aslı’dır. Ziya ise Bennu Yıldırım‘ın oynadığı Seher ile ile evlenmiştir ve bu evliliklerinden üç çocukları olmuştur.

Veda Mektubu konusu

Veda Mektubu 3. bölüm fragmanı:

YARIM KALAN HİKAYE ÇOCUKLARIN ÜZERİNDEN YENİDEN YAZILIYOR

Emre Kıvılcım‘ın oynadığı, Ziya ve Seher’in evliliklerinden olan, evin göz bebeği ve en büyük oğulları Mehmet ile Rabia Soytürk‘ün oynadığı dans tutkusuyla ve asi tavırlarıyla bilinen 19 yaşındaki Aslı‘nın yolları bir kaza sebebiyle kesişir. Bu kesişme ile Ziya ve Alanur’un yarım kalan hikayeleri çocuklarının üzerinden yeniden yazılmaya başlar. Çocuklarının da kendi kaderlerini yaşamalarını istemeyen Ziya ve Alanur bunun için ellerinden geleni yaparlar.

Veda Mektubu oyuncuları

3. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ:

ASLI “VEDA MEKTUBU”NU ÖĞRENİYOR!

Kendi gençliğinde yaşadıklarını kızının da yaşamasını istemeyen Alanur, Ziya‘nın kapısına dayanır. Mehmet‘e olan sevgisinden vazgeçmeyen Aslı ise annesini karşısına alarak Ziya tarafından Alanur’a gönderilen “Veda Mektubu”ndan haberi olduğunu söyler. Bu durumdan keyif alan Seher ise Aslı’yı Alanur’a karşı kullanarak bu olayı kendi lehine çevirmekte kararlıdır.

Veda Mektubu 3 bölüm fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir