Satış Başladı: Bu Altcoin Bugün Binance’de Listeleniyor!

Binance Launchpad’de yer alan bir altcoin projesi, son zamanlarda yatırımcıların ilgisini çekiyor. Söz konusu altcoin için satış süreci, üç saatliğine aboneliğe açılmakta. İşte detaylar…

Binance Launchpad’deki altcoin için satış başladı

Binance Launchpad’deki Open Campus (EDU) token satışı üç saatliğine aboneliğe açılmakta. İlgilenen kullanıcılar, uygunluklarını kontrol edebiliyor. Ardından son beş günlük ortalama BNB varlıklarına göre BNB tokenlarını satış için sisteme ekleyebiliyor. EDU token satışı için BNB oranı, 327.2 dolarlık ortalama BNB fiyatı ile hesaplanmakta. Yani, coinin 0.05 dolarlık fiyatı için kullanıcıların 0,00015281 BNB ödemesi gerekiyor.

Abonelik süresi boyunca, kullanıcılar BNB tokenlerini bugün, sabah 09.00 ila 12.00 arasında taahhüt etti.  Kullanıcılar BNB’lerini taahhüt etmeden önce EDU Token satın alma sözleşmesini imzalamalı. Her kullanıcının taahhüt edeceği maksimum BNB miktarı, son beş günlük ortalama BNB bakiyesine göre değişecek.

Ancak, taahhüt için yalnızca kullanıcı spot cüzdanlarındaki BNB’nin kullanımda olacağını unutmamak önemlidir. BNB, Launchpool veya BNB Vault gibi başka hesaplarda bulunuyorsa, kullanıcıların taahhütte bulunmadan önce bunları spot cüzdanlarına aktarmaları gerekecektir. Taahhüt sonrası sonra, BNB tokenleri kilitleniyor. Ardından kullanıcılar nihai token dağıtımına kadar transfer, para çekme veya alım satım gibi diğer işlevlere erişemeyecek.

15.000 dolarlık sınır var

Abonelik süresi sona erdikten sonra, EDU token tahsisi hesaplaması başlayacak. Hesaplama süreci, toplam bir saat sürecek. Nihai EDU token tahsisi sonuçları bugün 13:00’te ortaya çıkacak. Bu noktada ilgili BNB miktarı, 60 dakika içinde zaten kilitli olan BNB miktarlarından düşülecektir. Bundan sonra, EDU ve kalan BNB tokenlerinin her ikisi de kullanıcının spot cüzdanına geçecek.

Kullanıcı başına tahsis edecek 15.000 dolarlık (300.000 EDU veya 45,843 BNB) bir sabit sınır olduğunu unutmamak önemlidir. Kullanıcıların ayrıca hesap doğrulamalarını tamamlamaları ve bu token satışına katılmak için uygun bir yargı bölgesinden olmaları gerekir. Belarus, Küba, İran ve Amerika Birleşik Devletleri ve bölgeleri dahil olmak üzere belirli ülke veya bölgelerden kullanıcılar, Binance Launchpad platformundaki token satışlarına katılamayacak.

EDU, bugün TSİ 15:00’te listeleniyor

Open Campus (EDU) akıllı kontratı BEP-20’dir. Abonelik tamamlandıktan sonra Binance, Open Campus’u (EDU) inovasyon bölgesinde listeleyecek. EDU/BTC, EDU/USDT, EDU/TUSD ve EDU/BNB işlem çiftleri için bugün, TSİ 150:00’te alım satıma açacaktır. Genel olarak, Binance Launchpad’deki Open Campus (EDU) token satışı, kullanıcıların projeye katılması ve eğitimin geleceğine yatırım yapması için bir fırsat sunmakta. Coin’in ileriki dönemde nasıl hareket edeceğini ise zaman gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir