Saadet Partisi ve Ulusal Gazete’nin LGBT tutarsızlığı! Manşette diğer 6’lı masada apayrı

Sözüm ona ‘Milli’ ismini taşıyan kelam konusu gazete, AK Parti ve hükümeti karalama ismine milletin karşısında duranlara takviye çıkarken, sapkın LGBT’lileri de hükümetle ilişkilendirmeye kalkarak algı operasyonuna kalkıştı. 

MANŞETTE DİĞER 6’LI MASADA BAMBAŞKA

Saadet Partisine yakınlığıyla bilinen Ulusal Gazete, manşetinden verdiği ‘Çanakkale Geçilmez’ başlığıyla, LGBT’lilerin Çanakkale’de yürüyüş düzenlemek istediğini ve bunun engellenmesinin gerektiğini lisana getirirken, ittifak ortakları Kemal Kılıçdaroğlu ve Ali Babacan’ın telaffuzlarını sineye çekerek, LGBT’ye güya hükümet müsaade veriyormuş üzere algı yaratmaya çalıştı.

ORTAKLARININ LGBT SEVİCİLİĞİNİ UNUTTULAR

LGBT’ye daha evvel dayanaklarını açıklayan CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve Deva Partisi Genel Lideri Ali Babacan’la tıpkı masada ittifak yapan kelamım ona ‘Milli’ ve ‘Muhafazakar’ partinin gazetesi de bu duruma çanak tutarak kirli siyaset oyunlarına takviye çıktı.

LGBT’ye karşı çıkan Saadet Partisi’nin 6’lı masadaki ortağı CHP’nin lideri Kılıçdaroğlu’nun skandal afişleri hafızalardan silinmedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*