Haftaya izlenecek 6 Altcoin Bunlar: Boğa İşaretleri Var!

Kripto para piyasasının önde gelen analistleri, bu 5 altcoin projesinin boğa işaretleri verdiğini aktararak, yakın zamanda yükselişe geçebileceklerini belirtti! İşte detaylar…

Popüler analist Crypto Banter, son podcastinde bu altcoin projelerine işaret etti!

Kripto para piyasasının yakından takip edilen YouTube kripto analiz kanallarından Crypto Banter, dün yayınlanan bir podcast üzerinden, önümüzdeki altcoin sezonu için satın alınması ve yakından takip edilmesi gereken altcoin projelerini paylaştı. Crypto Banter’ın en çok heyecanlandığı üç kripto para birimi ise Cardano (ADA), Avalanche (AVAX) ve Polygon (MATIC) oldu.

Cardano (ADA)

Crypto Banter, YouTube videosunda yaptığı açıklamalarda özellikle ADA’ya olan ilgisini aktarırken, projenin güçlü topluluğundan ve projenin uzun süre ortalıkta kalacağına olan inancı nedeniyle Ethereum-killer coin için bu kadar yükselişe geçmelerinin nedenlerinden bazıları olarak bahsetti. Önde gelen analist ve ekibi ADA’nın yakında 0,4945 doları hedefleyebilmesini bekliyorlar. Bu, Banter ekibinin ADA’nın bir sonraki yükselişinde yüzde 150 artış beklediği anlamına geliyor.

ADA, son bir haftalık fiyat grafiği

Avalanche (AVAX)

Analistin ikinci sırasında ise AVAX bulunuyor. Türk yatırımcıların da yakından takip ettiği proje için ekip, popüler altcoin AVAX’ın anlık olarak 17.14 dolar civarındaki direnç seviyesine yakın mükemmel bir alım pozisyonunda olduğunu açıkladı. Altcoin’in fiyatı bu direncin üzerine çıkabilirse, Crypto Banter, AVAX’ın çok yakında 50 ila 55 dolar seviyelerine kadar tırmanabileceğine inanıyor. CoinMarketCap verilerine göre AVAX, geçtiğimiz bir günlük süreçte yüzde 2.14 artış yaşadı ve anlık olarak 17.09 dolar seviyesinde bulunuyor. Piyasa değeri ise 5.5 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

AVAX, son bir günlük fiyat grafiği

Polygon (MATIC)

Bir diğer yandan kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere son zamanlarda ortaklıklarıyla yükselişe geçen Polygon (MATIC), Crypto Banter’ın listesinde 3.sırada göze çarpıyor. Analist, MATIC için kritik seviyeleri açıklarken, yatırımcılara MATIC almasını öneriyor. Bunun önemli nedenlerinden biri, ayı piyasasında çok iyi tutunabilmesi ve bu süre zarfında en az düşen kripto para birimlerinden biri olmasıydı. Bu nedenle ekip, MATIC’in bir sonraki boğa koşusu sırasında “uçacağına” inanıyor. MATIC fiyatının 1.8 dolar veya 1.9 seviyesine kadar yükselmesini bekliyor. MATIC, anlık olarak 1.09 dolar değerinde bulunuyor.

MATIC, son bir haftalık fiyat grafiği

Bu kripto paralara olan ilgi son dönemlerde arttı!

Bir diğer yandan kripto para analistleri, anlık olarak bir sonraki büyük patlamaya hazırlanıyorlar. Birçoğu yakın zamanda kripto para piyasasının uçuşa geçeceğini düşünüyor. Altcoin piyasası henüz maksimum potansiyeline ulaşmadığı için, birçok yatırımcı yaklaşan boğa koşusunun tadını çıkarmak için altcoinlere yöneliyor. Bildiğiniz üzere altcoin piyasası, Bitcoin’in 28 bin dolar seviyesine kadar varmasına rağmen hala çıkış yaşamadı. Birçok altcoin hala ATH seviyesinden yüzde 90 oranda uzakta bulunuyor. Analistler bu durumu yakın zamanda bir yükseliş olarak adlandırıyor.

Binance Coin (BNB)

23 Mart’ta BNB, 20 günlük EMA’dan (316 dolar) toparlandı, ancak boğaların rahatlama rallisini sürdürmek için devam eden mücadelesi, ayıların küçük toparlanmalara bile saldırmak için her fırsatı değerlendirdiğini gösteriyor.

Satıcılar fiyatı 20 günlük EMA’nın altına çekmeye çalışacak ve başarılı olursa BNB 300 dolara ve potansiyel olarak 200 günlük SMA’ya (289 dolar) düşebilir. Ancak boğaların 200 günlük SMA ile 265 dolar arasındaki bölgede güçlü bir savunma yapması bekleniyor. BNB, son 24 saat içinde küçük bir yükseliş trendi göstererek 323 dolardan işlem görüyor. Günlük fiyat tablosunu analiz eden BNB, bir üçgen modeli oluşturdu ve 340 dolardaki modelin üzerinde bir kırılma, parayı önümüzdeki haftaya kadar 600 dolar üzerinde işlem görmeye itebilir.

Ripple (XRP)

XRP fiyatı, hem alıcılar hem de satıcılar arasında bir belirsizlik durumu olduğunu gösteren arka arkaya gün içi mum kalıpları oluşturmaya devam ediyor. Küçük bir yükseliş işareti, son üç gün içinde boğaların 200 günlük SMA’yı (0,40 dolar) koruyabilmesi olarak açıklanıyor. Bu, 200 günlük SMA’nın önümüzdeki hafta yeni bir destek seviyesi olarak hizmet edebileceği anlamına gelebilir.

XRP fiyatı, son 24 saatte yüzde 4’ün üzerinde artışla 0,447 dolardan işlem görüyor. Öte yandan analist, XRP fiyatının yarına kadar 0,43 dolara küçük bir düşüş yaşayabileceği ve ardından önümüzdeki hafta boyunca 0,48-0,49 dolarlık kritik bir direnç bölgesine yükseleceğini düşünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir