Davutoğlu: Sayın Bahçeli 23.30’u bekleyin lütfen

Toplumsal medyadan randevuyu bu sefer Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu verdi. Twitter’dan, MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’yi etiketleeyen Davutoğlu şu iletisi paylaştı: “Sayın Bahçeli, bugün biraz uykusuz kalmanızı rica ediyorum. Saat 23:30’u bekleyin lütfen. @dbdevletbahceli.”

DAVUTOĞLU DİYARBAKIR’DA 10 UNSURLUK AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Diyarbakır ziyaretinde konuşan Gelecek Partisi başkanı Davutoğlu, Kürt meselesinin tahlili için tekliflerinin yer aldığı “Kürt Sorunu: Yeni Bir Demokratikleşme Sürecinin Temel Unsurları” metni açıklamıştı.

YİNE ‘SEROK AHMET’ DEMİŞTİ

Bu açıklamaya reaksiyon gösteren MHP başkanı Bahçeli ise dünkü küme toplantısında Davutoğlu’nu şu sözlerle gaye almıştı: “Zillet ittifakının ıslah olmaz üyesi Serok Ahmet’in, Diyarbakır’da düzenlenen “Demokratik Geleceğimizin İnşası: Kürt Meselesi” çalıştayında yaptığı konuşma, bu çalıştaya PKK’lıların ve FETÖ’cülerin aleni iştiraki bölücü bir provokasyondur. Serok artık kartını açık oynamaktadır. Ve PKK tezlerini savunacak kadar çukurlaşmıştır. Serok Ahmet, Türkiye’nin başına sarılmış beladır, kumanda edilen mandacıdır, geçmişi ve geleceğiyle siyasi kundakçıdır.” (HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.