5 dakikada dünyadan magazin (29 Nisan 2021)

5 dakikada dünyadan magazin (29 Nisan 2021)

ÇİLEK İLHAMI

Paylaş

ÇİLEK İLHAMI

İsveçli model Elsa Hosk (32), iki aylık kızı Tuulikki Joan’ın kendisine yaşam enerjisi verdiğini söyledi. Doğum öncesi New York’tan, daha ılık bir iklimde olan Los Angeles’a taşınan Hosk, kırmızılı stili için de “Mevsim meyvesi çilekten ilham aldım” dedi.

SERVET DEĞERİNDE RAHATLIK

Paylaş

SERVET DEĞERİNDE RAHATLIK

İngiliz model Rosie Huntington-Whiteley (34), yüzü olduğu markaların tanıtımını Los Angeles’taki evinden çektiği selfielerle yapıyor. Rahat ev stilinin değeri 40 bin 759 Euro’yu (404 bin TL) buldu.

DARPHANE GİBİ

Paylaş

DARPHANE GİBİ

İngiliz eski futbolcu David Beckham (45), reklam yüzü olduğu parfüm, saat, gözlük, ayakkabı markalarından geçen yıl 17.4 milyon Sterlin gelir elde etti. Bu da günde 50 bin Sterlin’lik (570 bin TL) kazanca denk geliyor.

İŞ BULUŞMASI

Paylaş

İŞ BULUŞMASI

Jennifer Lopez (51) ve Alex Rodriguez (45), bu ay başında noktaladıkları dört yıllık ilişkilerinin ardından geçen gün buluştu. Hotel Bel Air’de bir araya geldiler. Barışma sinyali sanılan bu buluşmanın konusu ticari çıktı. Eski çift ortaklıklarını nasıl sürdüreceğini konuştu.

EVLİ, MUTLU VE AŞILI

Paylaş

EVLİ, MUTLU VE AŞILI

ABD’li Blake Lively (33) ve Kanadalı Ryan Reynolds (44) çifti kızları Inez (4) ve köpekleriyle New York’ta yürüyüşe çıktı. Geçen ay aşılarını olan çift, yine de maske tedbirini korudu. Dokuz yıldır evli çiftin 1 ve 6 yaşında iki kızı daha var.

5 dakikada dünyadan magazin posta magazin ünlüler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir